Hello world!

LINKKEJÄ:

www.nkl.fi   

www.kulttuuripalvelu.fi   

www.hun.fi


www.facebook.com/Nakykulttuuri


YHDISTYKSEMME JÄSENTEN OMIA SIVUJA:

Ismo Tilannon sivusto: www.ismo.omasivu.fi

Maarit Hedmanin kotisivu:  www.maarithedman.com

Erja Tulasalon kotisivu:  www.linnatar.fi

Tekijä: nakykult

NÄKY eli Näkövammaiset Kulttuurin Ystävät, NÄKY Ry on jo vuodesta 2004 pääkaupunkiseudulla toiminut yhteisö. Nimensäkin mukaan jäsenistöömme kuuluu paljon näkövammaisia mutta myös lukuisia näkeviä jäseniä. He kaikki haluavat nauttia yhdistyksen tarjoamista, monipuolisista kulttuuri- ja taideharrastusmahdollisuuksista kuten taidelluennoista, taidenäyttelyistä, teatterista ja konserteista jne... Yhdessä on mukavaa! Toimimme vapaaehtoisperiaatteella.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *